Województwo

 

 

   Skład rady

 

 

 

 

Dolnośląskie

 

 

 


  1. Krzysztof Tenerowicz - Przewodniczący Rady
  2. Zbigniew Cirko
  3. Józef Kos
  4. Franciszek Kopeć
  5. Mieczysław Perlak
  6. Mirosław Spychalski
  7. Jerzy Langer

 

 

 

Kujawsko-Pomorskie

 

 


  1. Jan Wyrowiński – Przewodniczący Rady
  2. Michał Leszczyc-Grabianka
  3. Jerzy Przybylski
  4. Jan Raczycki
  5. Marek Klimek
  6. Antoni Tokarczuk

 

 

 

 

 

Lubelskie

 

 

 

 


  1. Krzysztof Choina – Przewodniczący Rady
  2. Kazimierz Bachanek
  3. Mieczysław Bartoń
  4. Józef Godlewski
  5. Tomasz Kraszewski
  6. Józef Michalczyk
  7. Bernard Nowak
  8. Marek Pasieczny
  9. Janina Szymajda

 

 

 

 

 

Lubuskie

 

 

 


  1. Maciej Jankowski - Przewodniczący Rady
  2. Zbigniew Bodnar
  3. Aleksander Cholewa
  4. Tadeusz Horbacz
  5. Kazimierz Hukiewicz
  6. Edward Lipiec
  7. Ryszard Szablowski
  8. Waldemar Rusakiewicz
  9. Waldemar Sawicki

 

 

 

 

 

Łódzkie

 

 

 

 


  1. Andrzej Słowik – Przewodniczący Rady
  2. Zdzisław Dudek
  3. Krzysztof Frątczak
  4. Henryk Marczak
  5. Marek Michalik
  6. Marian Miszalski
  7. Piotr Morta
  8. Wiesław Urbański
  9. Piotr Jaworski

 

 

 

 

 

Małopolskie

 

 

 

 


  1. Ryszard Majdzik – Przewodniczący Rady
  2. Stanisław Brzeźniak
  3. Piotr Hlebowicz
  4. Krzysztof Bzdyl
  5. Adam Kalita
  6. Antoni Lis
  7. Zdzisław Szczur
  8. Andrzej Szkaradek
  9. Jacek Antoni Smagowicz

 

 

 

 

 

Mazowieckie

 

 

 


  1. Karpiński Kajetan Sławomir – Przewodniczący Rady
  2. Alina Cybula-Borowińska
  3. Wiesław Mizerski
  4. Janusz Olewiński
  5. Andrzej Chyłek
  6. Jarosław Guzy
  7. Andrzej Snarski
  8. Krzysztof Lancman
  9. Paweł Kołkiewicz

 

 

 

 

Opolskie

 

 

 


  1. Bogusław Bardon – Przewodniczący Rady
  2. Zdzisław Bernacki
  3. Zbigniew Bitka
  4. Kazimierz Hulboj
  5. Marek Stelmach
  6. Jacek Szumański
  7. Wiesław Ukleja

 

 

 

 

 

Podkarpackie

 

 

 

 


  1. Marian Krztoń – Przewodniczący Rady
  2. Adam Kantor
  3. Jan Kot
  4. Henryk Kozik
  5. Mieczysław Liber
  6. Janusz Trybus
  7. Kazimierz Poniatowski
  8. Adam Śnieżek
  9. Tadeusz Trelka

 

 

 

 

 

Podlaskie

 

 

 

 


  1. Stanisława Józefa Korolkiewicz – Przewodnicząca Rady
  2. Lech Feszler,
  3. Jerzy Antoni Jamiołkowski
  4. Cezary Antoni Nowakowski
  5. Janusz Witold Skowroński
  6. Zygmunt Bujalski
  7. Stanisław Marian Marczuk
  8. Kazimierz Henryk Leszczyński
  9. Henryk Kapuściak

 

 

 

 

 

Pomorskie

 

 

 


  1. Andrzej Osipów – Przewodniczący Rady
  2. Magdalena Czachor
  3. Roman Dambek
  4. Stanisław Fudakowski
  5. Barbara Hejcz
  6. Anna Stawicka-Kołakowska
  7. Izabella Lipniewicz
  8. Edward Műller
  9. Roman Zwiercan

 

 

 

 

 

Śląskie

 

 


  1. Andrzej Rozpłochowski – Przewodniczący Rady
  2. Eugeniusz Karasiński
  3. Zbyszek Klich
  4. Przemysław Miśkiewicz
  5. Grzegorz Opala
  6. Alojzy Pietrzyk
  7. Anna Rakocz
  8. Andrzej Sikora
  9. Sławomir Czyż

 

 

 

 

Świętokrzyskie

 


  1. Paweł Perchel – Przewodniczący Rady
  2. Edward Dudek
  3. Jerzy Stopa
  4. Waldemar Bartosz,
  5. Helena Obara
  6. Władysław Rutkiewicz
  7. Marian Lasek

 

 

 

 

 

Warmińsko-Mazurskie

 

 

 


  1. Władysław Kałudziński – Przewodniczący Rady
  2. Tadeusz Chmielewski
  3. Tadeusz Lubaszewski
  4. Stefan Śnieżko
  5. Wojciech Ciesielski
  6. Wiesław Pietraszewski
  7. Marek Przybysz
  8. Tomasz Kosior
  9. Marek Jaskuła

 

 

 

 

Wielkopolskie

 

 

 


  1. Barbara Napieralska – Przewodnicząca Rady
  2. Waldemar Handke
  3. Szymon Łukasiewicz
  4. Janusz Pałubicki
  5. Zenon Wechmann
  6. Maciej Musiał
  7. Andrzej Radke
  8. Elżbieta Ruta-Solarska

 

 

 

 

 

Zachodniopomorskie

 

 

 

 


  1. Leszek Duklanowski - Przewodniczący Rady
  2. Paweł Piotr Barański
  3. Grzegorz Durski
  4. Tadeusz Wołyniec
  5. Wojciech Woźniak
  6. Edmund Bilicki
  7. Mieczysław Ustasiak
  8. Agnieszka Dąbrowska
  9. Jerzy Sekuła