W związku z uaktualnianiem danych na temat działalności stowarzyszeń zrzeszających kombatantów i ofiary represji zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie do Gabinetu Szefa Urzędu w Urzędzie do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych informacji wyszczególnionych w załączonej ankiecie.

 

Liczymy na to, że oprócz danych dla celów czysto ewidencyjnych, otrzymamy także szereg ciekawych informacji obrazujących różnorodność form organizacyjnych i działań stowarzyszeń, wielkie społecznikowskie zaangażowanie ich członków oraz problemy polskich kombatantów i osób represjonowanych w Polsce i za granicą. Ważnym źródłem wiedzy byłyby dla nas kroniki, artykuły i referaty rocznicowe informujące o historii i działalności stowarzyszenia.

 

Będziemy wdzięczni za spełnienie niniejszej prośby. Nadesłane materiały pragniemy wykorzystać w codziennej pracy Urzędu i na łamach wydawanego przez nas Biuletynu „Kombatant".

 

Dodatkowe informacje dotyczące ankiety można uzyskać w Wydziale Studiów i Analiz, ul. Wspólna 2/4, 00-926 Warszawa tel. (22) 276 77 11, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ankieta do pobrania